Bilgi Alın

E-Ticaret Sistemi

Stok, satış, müşteri ve muhasebe işlemleriniz tek bir panel ile sizinle.

Yeni Çağın Mağzacılık Ekosisteminde Sizin de Yeriniz Olsun!

Sanal mağazanız ile milyonlara ulaşın.


Artık tüketicilerin satınalma alışkanlıkları değişti! Tüketiciler ürün / hizmet almadan önce artık internette araştırma yaparak doğru ürünü en uygun fiyata almaya çalışıyorlar.


FİZİKSEL MAĞAZA MASRAFLARINIZI UNUTUN! YENİ NESİL TİCARET BURADA.

Ürünlerinizi çok daha büyük kitlelere ulaştırın. Ürün ve işletme sisteminize odaklı olarak geliştirilen E-Ticaret Sistemimiz ile; stok yönetimi, faturalama ve sipariş yönetiminizi tek bir sayfada her zaman güncel olarak takip edebilirsiniz.

Firmanızın arama motorlarında ön planda olması gerekliliği için kurumsal web sitenizin google uyumlu, mobil cihazlar ile uyumlu şekilde hazırlanması gerekmektedir.


TÜM ÖZELLİKLER TEK BİR PAKETTE!

Kurumsal Yazılım Çözümleri, geliştirdiği açık kaynak e-ticaret yazılımı ile müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda talep ettikleri tüm özellikleri tek bir hizmet paketinde sunmaktadır. Proje bazlı ücretlendirme ile işinize en uygun sistemi kullanın!

ÖDEME SİSTEMLERİ

Kurumsal E-Ticaret sistemi ile anlaşmalı finans kuruluşlarınızdan alacağınız Sanal POS sistemlerinin entegrasyonu ve Aracı Ödeme Kuruluşları (PayU, Iyzico vb.) sistemlerini de özgürce kullanabilirsiniz.