Dijital Varlık Yönetimi

İşletme ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üreten yazılım & tasarım ajansı.

Bir adım atın.


kurumsal, işletmelerin günün ihtiyaçları doğrultusunda dijital varlıklarını yenilikçi düşünce ile, işletme hedefleri doğrultusunda ileriye taşımak amacı ile birleşmiş profesyonel uygulama geliştirme ekibidir.


Dijital varlıklarınızı sizinle
beraber yönetiyoruz.

Sizi dinliyor, projelerinize entegre oluyoruz.
Omuz omuza çalışıyoruz.

Hikayemiz

kurumsal, 2007 yılından bu yana sektörde çalışmalar gerçekleştiren, kullanıcı deneyimi, uygulama geliştirme, dijital pazarlama konularında uzman bir ekip ile 2011 yılında kurulmuş, resmi faaliyetlerine 2013 yılında başlamıştır.

2011 yılından bu yana iş süreçleri, kurumsal web uygulamaları, mobil uygulamalar, canlı yayın/mülakat uygulamaları, çeşitli sektörlere crm uygulamaları ve mobil uygulamalar geliştirmiştir.

Felsefe... Başarı...

Öncelikle müşteri işletmelerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek, maksimum fayda sağlayacak hızlı çözümler üzerinde çalışmalar yürüterek işletmelerimizi çağın gerekliliklerine adapte etmeyi hedeflemekteyiz.

Projeler kapsamında ekibimizde yer alan profesyoneller ile birlikte gereksinimler doğrultusunda yeni akip arkadaşlarımız ile çözüm odaklı iş ortaklıkları gerçekleştirmekteyiz.